HOROZU YOĞUN BİR MAÇ PROGRAMI BEKLİYOR

Yukatel Denizlispor'un Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Lig ikinci devrenin 18.19. ve 20. hafta maç programı kapsamında yeşil-siyahlı ekip ilk olarak Ziraat Türkiye Kupası mücadesinde Trabzonspor ile karşılayacak. Antalya kampının ardından 14 Ocak Salı günü oynanacak olan mücadele Saat 20:30'da Trabzon MedicalPark Stadyumunda oynanacak. Rövanş maçı ise 23 Ocak Perşembe günü saat 17:00'da Denizli Atatürk Stadyumunda olacak.

Bu mücadelenin ardından yeniden Süper Lig programına dönecek olan Denizlispor, ligin 18. haftasında Galatasaray'a konuk olacak. 19 Ocak Pazar günü 16:00'da başlayacak olan mücadele Türk Telekom Stadyumunda oynanacak.

Yukatel Denizlispor Süper Lig'in 19. haftasında Antalyaspor'u kendi evinde ağırlayacak. 26 Ocak Pazar günü saat 13:30'da başlayacak olan mücadele Denizli Atatürk Stadyumunda oynanacak.

Yukatel Denizlispor Süper Lig'in 20. haftasında bu kez de Göztepe'yi ağırlayacak. 3 Şubat Pazartesi günü saat 20:00'da oynanacak olan mücadele Denizli Atatürk Stadyumunda olacak.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın