ÇETİN TFF BAŞKANI ÖZDEMİR İLE NE KONUŞTU!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından Antalya’da ‘FIFA Kokart Töreni’ düzenlenirken, törenin ardından Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin, TFF Başkanı Nihat Özdemir ve bazı Süper Lig kulüp başkanları ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

Kulüp Başkanı Ali Çetin ve Profesyonel Futbol Şube Sorumlumuz Ali Fırat, Antalya Belek Calista Luxury Resort Otel’de düzenlenen ‘FIFA Kokart Töreni’ne katıldı. TFF Başkanı Nihat Özdemir, MHK Başkanı Zekeriya Alp, Kulüpler Birliği Başkanvekili Mecnun Otyakmaz ve Süper Lig kulüp başkanlarının katıldığı törende, Türk futbolundaki gelişmeler ve VAR sistemi masaya yatırıldı. Toplantının ardından Kulüp Başkanı Ali Çetin ve Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, Kulüpler Birliği Başkan Yardımcısı Mecnun Otyakmaz ve Aytemiz Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu bira araya geldi.

Yaklaşık 1.5 saat süren sohbet toplantısında bilgi alışverişinde bulunulurken, başkan Çetin ve Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat toplantının ardından takımın kamp yaptığı otele geçti.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın