TAKIMIN FİZİKSEL ANLAMDA İYİ NOKTAYA GELDİĞİNİ SÖYLEDİ

3 puana hasret kalan Yukatel Denizlispor, Süper Lig'in 22. haftasında kendi evinde Kayserispor'u ağırlayacak. Cumartesi günü oynanacak mücadele için yeşil-siyaplı ekip hazırlıklarını sürdürürken, Denizlispor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek'te kameraların karşısına geçerek, takımın son durumu hakkında bilgi verdi.

Deplasmanda ligin en başarılı takımının Denizlispor olduğunu belirten Özdilek, deplasmanlarda başarılı olduklarını ama içeride bu durumun tam tersine olduğunu ifade etti. Zaman zaman yaşanan zafiyetler nedeniyle içerideki maçları kaybettiklerini belirten Özdilek, kaybedilen maçların sebeplerinin bireysel hatalar olduğuna vurgu yaptı.

Takımın fiziksel olarak artık iyi bir duruma geldiğini belirten Denizlispor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Kayserispor'un kazanmak için sahaya çıkacağını ama Denizlispor'un da kazanmak için mücadele edeceğini ifade etti. Kupa ve lig maçlarında önemli sakatlıkların yaşandığını ama bunu atlattıklarını belirten Özdilek, takımın fiziksel olarak toparlandığını ve sağlıklı antremanlar yapmaya başladıklarını belirtti.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın