HOROZ'UN TEKNİK PATRONU KİM OLACAK!

Kayserispor mücadelesinin ardından Denizlispor Yönetimi tarafından alınan karar ile Teknik Direktör Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı. Yönetim ile Mehmet Özdilek arasında karşılıklı olarak yapılan anlaşma ile sözleşme feshedildi.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Denizlispor'un yeni teknik direktörünün kim olacağı spor camiasında merak konusu oldu. Kulis bilgilerine göre Tolunay Kafkas ve Ünal Kahraman'ın isminin ön plana çıktığı gündemde. Diğer yandan taraftarların bazıları Denizlispor'u Süper Lig'e taşıyan Yücel İldiz'in yeniden Denizlispor'un teknik patronluğu görevine getirilmesi gerektiğini gündeme getirdi.


Teknik Direktörlük için ismi geçen Tolunay Kafkas, Kayserispor, Karabükspor, Gaziantepspor, Trabzonspor ve Akhisar Belediye takımlarında görev yaptı. Denizlisporun teknik direktörlüğü için konuşulan Ünal Kahraman'da Konyaspor, MKE Ankaragücü, Trabzonspor, Adana Demirspor, Şanlıurfaspor, Kardemir Karabükspor takımlarında görev yaptı. Şimdi gözler Denizlispor yönetiminde. Denizlispor yönetimin bu hafta içerisinde belirlenecek olan yeni teknik direktör ile anlaşarak sözleşme imzalaması bekleniyor.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın