TAKIMA SAHİP ÇIKACAĞIZ VE BAŞARIYA ULAŞACAĞIZ

Kayserispor maçının ardından Teknik Direktör Mehmet Özdilek ile yollarını ayıran Denizlispor, son olarak Kayserispor’da teknik direktörlük görevini yapan Bülent Uygun ile anlaşma sağladı. Sezon sonuna kadar Denizlispor’da Teknik Direktörlük görevini yapacak olan Bülent Uygun, Haluk Ulusoy Tesislerinde düzenlenen tören ile sezon sonuna kadar Denizlispor ile sözleşme imzaladı.

Denizlispor’a sahip çıkacağını ve hedeflerinin yukarılarda olan bir Denizlispor olduğunu belirten Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Uygun; “Önümüzde 12 hafta ve bu haftayı doğru geçirmek gerekiyor. Bunun için kendi takımımıza sahip çıkacağız ve yukarıya doğru ilerleyen bir Denizlispor’u planlayacağız. Bunun için Denizlispor’a geldik ve sezon sonuna kadar bir anlaşma imzaladık” dedi.

Kendisi hakkında söylenenler ile ilgilide açıklamada bulunan Uygun; “Tazminat alıp giden bir adam değilim, bunu çalıştırdığım takımlardan da bilirler. Ne kadar bize seven varsa sevmeyende çok. Sevmeyenler başkalarının sözleriyle konuşuyorlar. Güzel işler yapacağız ve hayallerimizi hayata geçireceğiz. Bunu Sivas’ta yaptık, Gaziantep’te yaptık. Şuanda tek hedefim Denizlispor’da 6-7 galibiyet alarak ligte kalmak. Bunun ardından yeni sezonda yeniden yönetimle oturarak planlama yaparız. Doğru planlama ile doğru işler yapacağız” dedi.

 

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın