LOGO TARAFTARLARIN DİKKATİNDEN KAÇMADI

9 yıl aradan sonra yeniden Süper Lig'e çıkan ve ligin ilk devresinde iyi bir çıkış yakalayan ama Teknik Direktör Mehmet Özdilek'in gelmesiyle ikinci devrede galibiyet bulumayan Yukatel Denizlispor, yoluna Kayserispor'dan ayrılan Teknik Direktör Bülent Uygun ile yoluna davem etme kararı aldı.

Geçtiğimiz hafta Denizlispor ile anlaşma sağlayan ve kısa sürede Kasımpaşa maçına hazırlıklarına başlayan Bülent Uygun ilk çıktığı karşılaşmada 2-0'lık sonuçla iyi bir başlangıç yapamadı. Maçın ardından ilk sözü taraftarlara yönelik olan Uygun'nun bu yaklaşımı yeşil-siyahlı ekibin taraftarları tarafından da takdir topladı.

ÖZDİLEK HİÇ LOGOLU KIYAFET GİYMEMİŞTİ
Yeşil-siyahlı ekibin taraftarlarının bu kez de Bülent Uygun'nun antremanlarda giymiş olduğu Denizlispor logolu eşortmanı dikkatini çekti. Denizlispor'daki görev süresi boyunca Denizlispor logolu hiçbir kıyafet giymeyen Mehmet Özdilek'e bu nedenden dolayı tepki gösteren taraftarlar, Bülent Uygun hocayı, Denizlispor logosunu kullanmasından dolayı tebrik etti.

AYRI EV İSTEMEDİ TESİSLERİ SEÇTİ
Diğer yandan Bülent Uygun'nun Denizlispor'da göreve başlamasıyla birlikte yönetim tarafından ayrı bir ev tutulması konusundaki düşüncelerine de karşı çıkarak, Denizlispor tesislerinde kalmayı tercih ettiği öğrenildi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın