DENİZLİSPOR AŞKINI SAHAYA YANSITACAĞIZ

Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Uygun antreman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Uygun, bu hafta oynanacak Malatyaspor maçını mutlak kazanacaklarını ve alacakları 3 puan ile kötü gidişata son vereceklerini söyledi.

Huluk Ulusoy Tesislerinde Pazar günü oynanacak olan Yeni Malatyaspor maçı hazırlıklarını sürdüren yeşil-siyahlı ekip, bu maça mutlak galibiyet parolasıyla çıkacak. Antreman öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Uygun, taraftarların vereceği destek ile Denizlispor aşkını sahaya yansıtacaklarını belirterek; "8 haftadır giden kötü bir gidişat var. Biz bu maçta Malatyaspor'u yenerek bu kötü gidişata bir son vereceğiz. Taraftarmızını ateşi Denizlispor aşkını sahaya yansıtacağız. Onun için taraftarlarımızın desteğini bekliyoruz" dedi.

Bu hafta oynanacak maçta bazı sürprizlerinin olcağını belirten Uygun; "Oyuncularımız ile birebir görüşmelerim oldu. Bazı yıldız futbolculara birçok sorumluluğu yüklemek onları zor durumda bırakıyor. Onun için onlarında dinlenmesi lazım ve psikolojik olarak iyi noktada olmaları lazım. Bu hafta bazı sürprizler ile güzel bir oyunu sahaya yansıtacağız. Taktiklerimiz ve sistemimiz farklı olacak" dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın