ASLANLAR GİBİ MÜCADELE ETTİK

Fenerbahçe karşısında 2-2'lik bir sonuç ile 1 puan almaya başaran Yukatel Denizlispor'un futbolcuları, Recpe Niyaz, Radoslaw Murawski ve Mustafa Yumlu maçın ardından değerlendirmede bulundu.

Fenerbahçe karşısında iyi mücadele ettiklerini ama son saniyelerde gelen golle maçı 2-2 berabere tamamladıklarını belirten Recep Niyaz, "Bize maç öncesi 1 puan teklif etselerde hiç düşünmeden kabul ederdik ama mücadelemizi sahaya yansıtarak iyi bir sonuç ortaya çıkarttı. Aslanlar gibi mücadele ettik ve son dakika gelen golle üzüldük. Fenerbahçe karşısında 1 puan almak önemliydi bizim için artık önümüze bakacağız" dedi.

Radoslaw Murawski'de 2-2'lik sonucun kendilerini üzdüğünü ama iyi mücadale ettiklerini belirterek; "Birçok gol kaçırdık ve son dakika gelen golle 2-2 maçı bitirdik. Çok gol pozisyonumuz vardı ama son dakika gelen golle 1 puan alabildik. Bizim için 1 puan çok önemliydi" dedi.

Maçın 3-4 golle bitirebileceklerini ama son dakika gelen golle 2-2 bitirdiklerini belirten Mustafa Yumlu; " Fenerbahçe'nin kötü bir gidişatı var ama bizde iyi mücadele ettik ve 1 puan almayı başardık. Çok gol pozisyonumuz vardı 3-4 golle bitirebilirdik. Puan aldığımız için mutluyuz ama 2-2'lik sonuçtan dolayı üzgünüz" dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın