DENİZLİSPOR'DA CORONA PANİĞİ

Dünyayı etkisi altına alan Corona Virüsü, spor etkinliklerinide etkiledi. Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Uygun, futbolcuların virüsten tedirgin olduklarını onun için maçlara çıkmak istemediklerini söyledi.

Süper Lig'in 27. haftasında deplasmanda Sivasspor'a konuk olacak olan Yukatel Denizlispor bu maç için hazırlıklarını sürdürürken, futbolcularda corona virüsü tedirginliği yaşandığı ortaya çıktı. Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Uygun, futbolcuların corona virüsü nedeniyle tedirgin olduğunu ve bunun için maçlara gitmek istemediğini söyledi. Her insan gibi futsolcularında ailelerinin ve sevdiklerinin bulunduğunu belirten Uygun; "Önemli bir sınavdan geçiyoruz. Hepimiz insanız ve sevdiklerimiz ailelerimiz var. İnsan ister istemez tedirgin oluyor. Bu askerlik gibi bir vatani görev, devletimizin ortaya koyduğu kurallara hepimiz uymak zorundayız. Seyircisiz oynanması tabikide takımları etkiliyor ama yapacak birşey yok. Bu kötü günlerde geçecek" dedi.

Diğer yandan Denizlisporlu Futbolcu Olcay Şahan'da Türkiye'deki liglerinde ertelenmesi gerektiğini ifade etti. Virüsten dolayı tedirgin olduklarını bunun için Türkiye'deki liglerinde ertelenmesi gerektiğini belirten Şahan, "Böyle bir dönemde liglerin ertelenmesi gerekiyordu" dedi.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın