SEZON BİTENE KADAR DENİZLİSPOR'DA KALACAKLAR

Koronavirüsü nedeniyle liglerin ertelenmesi ve Ligin başlama tarihinin belli olmaması FİFA'yıda harekete geçirdi. Birçok kulüpte gözler bu sezon sözleşmesi biten futbolculara çevrilirken, FİFA önemli bar açıklamada bulunarak sözleşmesi biten futbolcuların, Süper Lig'de sezon bitene kadar takımlarında kalacaklar.

FİFA tarafından yapılan açıklamada ile Denizlispor'da sözleşmesi biten 15 futbolcuda sezon bitene kadar Denizlispor'da kalacak. FİFA tarafından yapılan açıklamaya göre sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan futbolcuların kontratlarının sezon tamamlanana dek geçerli olması önerildi. Benzer karar, kontrat başlangıç tarihleriyle ilgili olarak da alındı. Bu da kontrat başlangıçlarının yeni sezonun başlangıç tarihi olması anlamına geliyor.FIFA tarafından yapılan açıklamada onaylanan bu kılavuzun dünya genelinde takip edilmesinin umulduğu belirtildi.

Denizlispor'da Adam Stackhowiak, Tolgahan Acar, Syam Ben Youssef, Oğuz Yılmaz, Mustafa Yumlu,Zakarya Bergdich, Zeki Yavru, Ogenyi Onazi, Issac Sackey, Radowslaw Murawski, Kibong Mbamba, Sedat Şahintürk, Modou Barrow, Olcay Şahan ve Oscar Estupinan'ın sözleşmeleri 30 Haziran 2020'de bitiyor.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın