ZOR GÜNÜNDE DENİZLİSPOR'UN YANINDA

Yukatel, ana sponsoru olduğu Yukatel Denizlispor’a desteğini sürdürüyor.

Tüm dünyada etkisini sürdüren koronavirüs salgını, birçok sektör gibi sporu da olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Özellikle mali konularda büyük sıkıntıların yaşandığı bu dönemde, Yukatel Denizlispor Kulübünün en büyük destekçisi yine ana sponsoru Yukatel oldu. Yukatel, sponsorluk anlaşması gereği gelecek sezon ödenmesi gereken bedelin bir bölümünü daha ödeyerek bu zorlu günlerde kulübe olan desteğini sürdürdü.

Yukatel Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Karataş, küresel bir etki oluşturan pandemi nedeniyle birçok alanda sıkıntılı süreçler yaşandığını belirterek, “Yukatel Denizlispor ailesi olarak bu zorlu zamanlarda kenetlenerek, çözüm odaklı ilerlememiz takımımızın geleceği açısından büyük önem taşımaktadır. Yukatel’in gücü, Yukatel Denizlispor’un bu süreçten en iyi şekilde çıkacağını taahhüt eder. Ayrıca en büyük destekçilerimiz olan değerli Denizlili hemşehrilerim ile birlikte üstün gayretleriyle çaba sarf eden Kulüp Başkanımız Sayın Ali Çetin, yönetim kurulu üyeleri, tüm ekip arkadaşlarımız ve futbolcularımıza, sağlıklı günler, esenlikler dilerim” dedi.

Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin, Yukatel’in ilk günden beri hem maddi hem manevi desteğini esirgemediğini belirterek, “Küresel salgın sebebiyle spor tarihinde yaşanmamış günler yaşıyoruz. Maçların oynanmadığı bir dönemde gelirin olması da mümkün değil. Bu kritik süreçte sponsorumuz olan Yukatel yine yanımızda durmaya ve destek vermeye devam ediyor. Kıymetli dostum, arkadaşım Yukatel Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yusuf Karataş memleketine ve hemşehrilerine destek vermeyi bu zor günlerde de sürdürüyor. Kendisine ve tüm Yukatel Ailesine yönetim kurulum ve tüm Denizlispor camiası adına teşekkür ediyorum. Bu birliktelik ve dayanışma bizi daha büyük başarılara taşıyacaktır” dedi.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın