TRANSFERDE HOROZ ELİNİ HIZLI TUTACAK

12 Haziran'da yeniden başlayacak olan Süper Lig maçlarının ardından takımların transfer çalışmaları başlayacak. Yerli ve yabancı oyuncu konusunda elindeki futbolcuları kadrosunda tutmaya çalışacak olan Yukatel Denizlispor, liglerin bitiminin ardından transfer çalışmalarına hız verecek ve kısa süre içerisinde de transfer çalışmalarını tamamlayacak.

Yeni sezon için transferde yeşil-siyahlı ekibin ilk hedefi elindeki yerli futbolcuları tutmak olacak. Bu kapsamda horozun yönetimi Oğuz Yılmaz, Mustafa Yumlu Olcay Şahan ve Zeki Yavru ile görüşecek. Bu futbolcular ile yapılacak sözleşmenin ardından yönetim yabancı futbolcular ile görüşecek. Yeşil-siyahlı ekibin yönetiminin Ogenyi Onazi, İsmail Aissati ve Kibong Mbamba elinde tutmak istediği alınan bilgiler arasında.

Yukatel Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin'de 12 Haziran'da başlayacak liglerin ardından, transfer çalışmalarına da hızlı bir şekilde başlayacaklarını, bunun için zamanında az olduğunu belirterek, hızlı bir sezon ve transfer dönemi yaşanacağını söyledi.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın