HOROZ GÜÇ TOPLUYOR

Koronavirüsü salgını nedeniyle uzun süre yeşil-sahalardan uzak kalan Yukatel Denizlispor, 12 Haziran'da başlaması planlanan ligler için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Haluk Ulusoy Tesislerinde çalışmalarını sürdüren yeşil-siyahlı ekip, 12-14 Haziran tarihinde oynanırsa, Sivasspor ile karşı karşıya gelecek. Deplasmanda oynanacak olan maçın kesin olarak oynanıp oynanmayacağı ise ilerleyen günlerde tamamen netlik kazanacak. Uzun bir aranın ardından yeniden başlayacak olan lig için ise Denizlispor adeta güç depoluyor. Teknik Direktör Bülent Uygun'un çalışma programı kapsamında futbolcular, dayanıklılık testinden geçiyor ve toplanmaya çalışıyor.

Fizil ve kondinasyonun üst seviyede tutulduğu antrenmanlarda, futbolcuların durumlarıda anbe an takip ediliyor. Yeşil-siyahlı ekibin şuanda iyi bir şekilde hazırlandığını belirten Teknik Direktör Bülent Uygun, "Yaptığımız çalışmalar ile 12 Haziran'a iyi bir şekilde girmek istiyoruz. Eski gücümüze kavuşacağımız günler yakın. Son maçta elde ettiğimiz galibiyeti Sivasspor karşısında da elde ederek yolumuza ilerlemeyi hedefliyoruz" dedi.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın