ZOR ZAMANLAR

Denizlispor deplasmanda 60 dakikadan fazla direndiği Başakşehir maçını da kaybetti. Maçın ilk dakikasından itibaren verdiği pozisyon kadar pozisyona giren Horozlar biraz dikkatli olsa ve golü bulsa herşey farklı olacakken bir yan topla golü yiyerek oyundan düştü ve maçtan da mağlup ayrıldı.
Maçı izleyen herkes özellikle kaleci Tolgahan'ın topları neden tutmayıp sürekli yumrukladığını sorguladı benim gibi. Çok basit topları bile tutmak varken yumruklayan kaleci ne defansa ne de takıma güven verdi maç boyunca. Sürekli acaba ne zaman hata yapar diye düşünmekten geri durmadık maç boyunca.

Mustafa Yumlu ve birkaç oyuncu dışında herkes vasatın altında oynadı. Mücadele isteği maalesef Başakşehir gibi sürekli ayağa oynayan takım kaşısında çok da fazla birşey ifade etmiyor.
İşler iyice zora girdi artık. 3 maç kaldı ve en az 5 puan almamız gerektiği her geçen maç daha çok belli oluyor.

Ne yapacağız nasıl yapacağız bilmiyorum ama Süper Lig'de kalmak istiyorsak karşımıza kim gelirse gelsin 3 puan almak zorundayız. Umarım Horoz son 3 maçta yüzümüzü güldürür de bu ligde kalırız.

Bu ligden düşmenin geri dönüşü çok ama çok zor olur. O yüzden hep birlikte kalmak için çabalayalım. Ligde kaldıktan sonra şapkamızı önümüze koyarak hatalardan ders çıkararak yola devam edelim.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın