ÖNCE SEÇİM ARDINDAN MAÇ

Yukatel Denizlispor Yönetim Kurulu 10 Eylül Perşembe günü yapılacak olan seçimli olağanüstü kongreye hazırlanıyor. Bir taraftan kongre hazırlıklarını yapan yeşil-siyahlı takım, bir tarafından da 12 Eylül Cumartesi günü oynayacağı sezonun ilk maçına hazırlık yapıyor. Yapılacak olan seçimle birlikte yeni yönetim ilk sınavını evinde konuk edeceği Göztepe karşısında verecek. 

Yukatel Denizlispor yeni sezon için yeni plan ve programlar ile hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezon tesisleşme konusunda önemli çalışmaların yapıldığı Denizlispor’da pandemi nedeniylede zor bir süreç geçirilmişti. Bir taraftan ekonomik anlamda sıkıntı yaşayan yeşil-siyahlı takım, bir taraftan da pandemi ile uğraşmıştı. Yaşanan bu gelişmelerin ardından yeni sezon için hızlı bir çalışma başlayan takım, ilk çalışmasını yönetim anlamında yapmıştı. Başkan Ali Çetin, bazı yöneticiler ile yollarını ayırarak, yeni yönetim kurulu üyeleri bünyesine dahil etmişti. Güçlü yönetim ve güçlü takım sloganı ile yeni sezonda ilerlemek isteyen Denizlispor, bu kapsamda 10 Eylül Perşembe günü seçimli olağanüstü kongre yapacak. 

Yapılacak olan kongrenin ardından Denizlispor sezonun ilk maçına çıkacak. 12 Eylül Cumartesi günü Göztepe’ye konuk olacak olan  yeşil-siyahlı ekip, sezonun ilk maçına galibiyet parolasıyla çıkacak.


 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın