İYİ BİR DENİZLİSPOR GÖRECEKSİNİZ

Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki, Süper Lig yeni sezonunun ilk maçı olan Göztepe deplasmanı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve Denizlispor'un son durumu hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Denizlispor'un yeni sezona hazır olduğunu belirten Teknik Direktörü Robert Prosinecki, "Takım olarak iyi bir şekilde hazırlandığımızı düşünüyoruz. Yeni sezonda iyi bir takım olacak. Takım olarak bu sezona iyi sarılmak istiyoruz" dedi.

Göztepe maçının zorlu olacağını ve bu maçın kolay olmadığını belirten Teknik Direktörü Robert Prosinecki; "Bu zorlu maç için tüm hazırlıklarımızı yaptık. Zorlu bir maç olacağını biliyoruz ve elimizden gelen hazırlığı yaptık. Sezonun ilk mücadelesinde puan alarak iyi bir başlangıç yapmayı hedefliyoruz" dedi.

Denizlispor'un yeni transferleri hakkında da açıklamalarda bulunan Teknik Direktörü Robert Prosinecki; "Takım olarak kaliteli transferlerimiz oldu ve kalite anlamında iyi durumdayız. Bazı noktalarda arayışlarımız var ama bunu da çözeceğiz" dedi. Bu sezon iyi bir Denizlispor'un ligte olacağını belirten Teknik Direktörü Robert Prosinecki, taraftar ve kentin desteğine ihtiyaçlarını olduğunu belirtti.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın