BAŞKAN ÇETİN'DEN YETENEKLERE YAKIN MARKAJ

Yukatel Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin ve yönetim kurulu üyeleri U19 ve U17 takımlarının hazırlık maçını izledi.

Doğan Seyfi Atlı Stadı'nda gerçekleştirilen U19 ve U17 takımlarının karşı karşıya geldiği hazırlık karşılaşmasını Başkan Ali Çetin ve Altyapıdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Tolga Erdey'in yanı sıra Başkan Yardımcısı Yavuz Cinkaya, Asbaşkan Uğur Bağbaşlıoğlu, Sportif Direktör Burak Özsaraç ve Kızılcabölükspor Teknik Direktörü Ali Yalçın'ın da yakından takip ettiği bildirildi.

U19 ile U17 takımları arasındaki mücadelesi 1-1 eşitlikle tamamlanırken, müsabakanın ilk golü U19 takımından Mehmet Ali'den geldi. U17 takımının eşitlik golünü ise 83. dakikada Alattin kaydetti.

Karşılaşma sonrası her iki takımın teknik heyet ve futbolcularını tebrik eden Başkan Ali Çetin, "Altyapı için oldukça keyifli geçen maçta genç futbolcularımızın performansınlarını görme şansı bulduk. Oyuncularımızın eksi ve artı yönlerini test etme fırsatı bulduğu karşılaşma Denizlispor için olumlu sinyaller verdi. Gençlerimizin en iyi şartlarda futbol oynaması için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Bizler biliyoruz ki, bu gençlerimiz ileride formamızı terletecek ve bizlere çok güzel başarılar yaşatacak. Onlar bizim evlatlarımız" diye konuştu.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın