HOROZUN KANAT ARAYIŞI

Yukatel Denizlispor Süper Lig'in son 3 haftasında aldığı 1 puan ile hem yönetimini hem de taraftarını sevindiremedi. Süper Lig'in 4. haftasında kendievinde Konyaspor'u ağırlayacak olan yeşil-siyahlı ekibin, bu maçtaki tek hedefi ise 3 rakibinden 3 puan alarak hanesine yazdırabilmek.

Diğer yandan Denizlispor Teknik Direktör Robert Prosinecki'den Denizlispor'un forvette sorununu olmadığını, kanatta bir sıkıntı yaşadıklarını belirtti. Denizlispor'un şuanda göreşmede olduğu bir kanat oyuncusunu kadrosuna dahil etmesiyle bir bir noktada olacağını belirten Teknik Direktör Robert Prosinecki; "Kalitemiz var ama bunu skora yansıtamadık. Son 3 maçta istediğimiz sonucu elde edemedik. Konyaspor maçında bu gidişata bir dur demeyi hedefliyoruz" dedi.

Denizlipor'un kanat konusunda bir sıkıntısını olduğunu ve bunu da yapılacak bir transfer ile çözüme kavuşturacaklarını belirten Prosinecki; " Oynadığımız maçlarda kanat konusunda sıkıntı yaşadığımız ortaya çıktı. Diğer yandan analizlerimizi de yapıyoruz ve takımda değişiklikler yapabiliriz" dedi.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın