HOROZUN PİLİ BİTİK

Yukatel Denizlispor Süper Lig'in 4. haftasında kendievinde Konyaspor'u ağırladı. Atatürk Stadyumunda saat 13:30'da başlayan maçta Denizlispor, Konyaspor ile 0-0 berabere kalarak hanesine 1 puan yazdırdı. 4 haftada 2 puan toplayabilen yeşil-siyahlı ekip, hem yönetimini hem de taraftarını sinirlendirmeye başladı.

Süper Lig 2020-21 Sezonu dördüncü hafta maçlarında Denizlispor kendievinde Konyaspor'u ağırladı. Saat 13:300'da başlayan mücadeleyi Hüseyin Göçek yönetti. Göçek'in yardımcılıklarını Bahattin Duran ile Kemal Mavi yaptı. Süper Lig'e aldığı mağlubiyetler ile iyi bir başlangıç yapamayan Denizlispor, Süper Lig'in 4. haftasında Konyaspor ile de 0-0 kalarak yine yönetimini ve taraftarını üzdü. Denizlispor maçında yıldız futbolcu ise yine birçok golü kurtaran kaleci Costel Pantılımon oldu.

DENİZLİSPOR'UN İLK 11'İ
Costel Pantılımon, Tıago Lopes, Mustafa Yumlu, Neven Subotıc, Fabıano Leısman, Recep Niyaz, Marvın Bakalorz, Ismaıl Aıssatı, Angelo Sagal, Murıs Mesanovıs ve Hugo Rodallega ilk 11'i ile çıktı.

KONYASPOR'UN İLK 11'i: Sehic, Skubic, Uğur, Abdülkerim, Guilherme, Jevtovic, Hadziahmetovic, Shengelia, Ömer Ali, Milosevic ve Kravets ilk 11' i ile sahaya çıktı.

MAÇTAN DAKİKALAR 

Hakem, maçın son düdüğünü çalıyor. Maç sonucu; Yukatel Denizlispor: 0 - İttifak Holding Konyaspor: 0
90.Yukatel Denizlispor takımında Tiago Lopes hakem Hüseyin Göçek tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
90.Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Ömer Ali Şahiner ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
86.Sokol Cikalleshi, rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Costel Pantilimon kurtarıyor.
83.Yukatel Denizlispor takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Radoslaw Murawski.
81.Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Sokol Cikalleshi ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
78.İttifak Holding Konyaspor takımından Guilherme Sitya sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
76.Yukatel Denizlispor takımından Recep Niyaz çektiği şut savunmaya çarpıyor ve top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.
75.İttifak Holding Konyaspor takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu İttifak Holding Konyaspor adına Uğur Demirok kullanacak.
73.Yukatel Denizlispor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Marvin Bakalorz çıkıyor ve yerine Radoslaw Murawski oyuna giriyor.
72.Yukatel Denizlispor, Ismail Aissati ile orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
71.Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu Yukatel Denizlispor adına Tiago Lopes kullanacak.
70.İttifak Holding Konyaspor takımında oyuncu değişikliği; Artem Kravets oyundan çıkarken Musa Çağıran oyuna giren isim.
69.Yukatel Denizlispor takımının korner bayrağına yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Costel Pantilimon geçiyor.
67.İttifak Holding Konyaspor takımında Guilherme Sitya faul yapıyor.
65.Bu dakikada Yukatel Denizlispor takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sol çaprazından çekilen şut direğin az farkla uzağından auta gidiyor. Şutu çeken isim Angelo Sagal
64.Ismail Aissati rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
60.İttifak Holding Konyaspor takımından Guilherme Sitya ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
58.İttifak Holding Konyaspor takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Ibrahim Sehic geçiyor.
55.Yukatel Denizlispor takımından Marvin Bakalorz ceza sahası içinde sağ çaprazdan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
54.Deni Milosevic, rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Costel Pantilimon kurtarıyor.
53.İttifak Holding Konyaspor takımından Levan Shengelia Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
52.Abdülkerim Bardakçı penaltı noktası çevresinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
51.Ömer Ali Şahiner ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
50.Yukatel Denizlispor takımında Hugo Rodallega faul yapıyor.
49.İttifak Holding Konyaspor, Uğur Demirok ile serbest vuruş kullanacak.İttifak Holding Konyaspor takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Uğur Demirok geçiyor.
47.Marvin Bakalorz ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
46.İkinci yarı başladı.
İLK YARI SONUCU 0-0
45.Sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında kaleyi çaprazdan gören bir noktada bulunan Marvin Bakalorz için yardımcı hakem ofsaytı işaret ediyor.
45. Maça 1 dakika ilave edildi.
45.Marvin Bakalorz için ofsayt bayrağı kalkıyor.
44.Hugo Rodallega tarafından çekilen şutu, kaleci kurtarıyor.
42.Levan Shengelia ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
42.Deni Milosevic altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
41.İttifak Holding Konyaspor, Ibrahim Sehic ile rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşıdan gören bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
40.Yukatel Denizlispor takımında Muris Mesanovic faul yapıyor.
38.Yukatel Denizlispor takımından Angelo Sagal sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
37.Bu dakikada Yukatel Denizlispor takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.Şutu çeken isim Angelo Sagal
36.İttifak Holding Konyaspor takımında Abdülkerim Bardakçı faul yapıyor.
33.Amir Hadziahmetovic, rakip yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden şut çekiyor, kaleci Costel Pantilimon kurtarıyor.
33.İttifak Holding Konyaspor takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Amir Hadziahmetovic.
32.Yukatel Denizlispor takımında Mustafa Yumlu faul yapıyor.
31.Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor. Rakip sahanın ilk metrelerinde ofsayta düşen oyuncu Muris Mesanovic
30.Rakip yarı alanın ortalarında Muris Mesanovic için ofsayt bayrağı kalkıyor.
29.Ceza sahası içinde topla buluşan Artem Kravets, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
28.İttifak Holding Konyaspor takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Guilherme Sitya geçiyor.İttifak Holding Konyaspor takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Guilherme Sitya.
26.Angelo Sagal ceza sahası içinde sol çaprazdan şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
26.Yukatel Denizlispor takımından Tiago Lopes ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
19.İttifak Holding Konyaspor takımının orta yuvarlağa yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Uğur Demirok geçiyor.
19.Marvin Bakalorz - Amir Hadziahmetovic mücadelesinde hakem, orta yuvarlağa yakın bir noktada Amir Hadziahmetovic lehine faul kararı veriyor.
19.Yukatel Denizlispor takımından Angelo Sagal sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
18.Yukatel Denizlispor takımından Mustafa Yumlu tarafından çekilen şut kaleci tarafından kurtarılıyor.
13.Nejc Skubic ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.Levan Shengelia rakip ceza sahasına girmeden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
12.Levan Shengelia ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
11.İttifak Holding Konyaspor takımından Nejc Skubic sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
10.İttifak Holding Konyaspor takımından Levan Shengelia sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
8.Yukatel Denizlispor takımında Marvin Bakalorz faul yapıyor.İttifak Holding Konyaspor, Deni Milosevic ile orta yuvarlaktan serbest vuruş kullanacak.
7.Yukatel Denizlispor takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Ismail Aissati.
5.Muris Mesanovic rakip yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede ofsayta yakalanıyor.
3.Levan Shengelia altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
1.Sol çaprazdan Ismail Aissati ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
1.Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Ismail Aissati ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
1.Yukatel Denizlispor, Ismail Aissati ile köşe vuruşu kullanıyor.
1. Maç Başladı.
1.Takımlar sahada 
Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın