HAYALLER ŞAMPİYONLUK GERÇEKLER 5 PUAN

Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin, Beınsport'a açıklamalarda bulundu. Çetin açıklamada, Teknik Direktöre sahip çıktı ve Denizlispor'un Türkiye'de yenemeyeceği bir takımın olmadığını belirterek, Denizlispor'un üstünde bir şansızlık olduğunu ifade etti.

Denizlispor'daki son durum hakkında açıklamalarda bulunan Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin; "Bizim takımımızın, bu ligde yenemeyeceği hiçbir takım yok. Yeter ki o azimle o mücadeleyle çocuklar gerçek potansiyellerinin yüzde 70'ini yüzde 80'ini oynasınlar. Ben inanıyorum ki Denizlispor'un Türkiye'de yenemeyeceği hiçbir takım yok" dedi.

Teknik Direktöre destek olan Çetin; "Hocamız işinin başında, elinden gelenin fazlasını yapıyor aslında ama bir şanşsızlık var. Bu şansızlığı hep beraber taraftarımızla beraber en kısa zamanda aşacağız. Başarıyı bizden önce hoca istiyor bizden daha fazla galibiyet istiyor. Antrenmanda o azmi heyecanı biz görüyoruz ve şunu söyleyim, hoca buraya geleli 3 aya yakın oldu bu süre boyunca kulüple her an futbolcularımızla ilgileniyor. Rodallega hem futbol anlamında hem teknik hem de yapı ve karakter anlamında inanılmaz düzgün bir insan, kendisine gerçekten teşekkür ediyorum. O arkadaşlarına abilik yapıyor, yeni geliyor oyuncularla aramızda bağ oluyor. İyi bir takımız ancak bir şansızlık var üstümüzde, inşallah kısa bir zamanda bu ölü toprağı atacağız ondan sonra gerçek bir Denizlispor izleyeceğiz" dedi.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın