BİZDE BAŞKA BİRŞEY DEMİYORUZ HOCAAA

Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki gazetecilerin sorularını yanıtladı ve Cumartesi günü oynayacakları Gaziantep FK maçında kazanmaktan başka şanslarının olmadığını söyledi.

Milli maç arasını iyi değerlendirdiklerini belirten Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki, Süper Lig'in 9. haftasında ağırlayacakları Gaziantep FK maçında mutlak 3 puan almak istediklerini ve bunun için milli maç arasını iyi değerlendirerek çalıştıklarını ifade eden Robert Prosinecki; "Bizim için çok önemli bir maç. Artık puan alarak yaşanan bu olumsuz durumdan kurtulmak istiyoruz. Başka çaremiz bulunmuyor. Onun için bu maçta elimizden geleni yapacağız" dedi.

Taraftarın eleştirilerini kabul ettiklerini ve baskıları iyi bildiklerini belirten Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki; "Fazla puan almamız gerekiyordu, taraftarların ve yönetimin isteklerini iyi biliyoruz. Bizlere yapılan eleştirilede kabul ediyoruz. Ama gerçekten iyi bir takımız ama şanssızlık bizi bu noktaya getirdi" dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın