KULİSLERDE DOLAŞAN İSİMLER

Yukatel Denizlispor’da Teknik Direktörü Robert Prosinecki ile yolların ayrılmasının ardından yeşil-siyahlı ekipte yeni teknik direktör arayışlarıda başladı. Denizlispor yönetimin yeni teknik direktörlük için yerli isimler ile görüştüğü ve tercihinin yerli teknik direktörlerden yana olacağı öğrenildi. 

Süper Ligin yeni sezonuna Hırvat Teknik Direktör Robert Prosinecki ile başlayan ve alınan kötü sonuçlar ile adeta ligde dibe çakılan yeşil-siyahlı ekip, Ziraat Türkiye Kupası 4. eleme maçında aldığı kötü sonuç ile Teknik Direktör Robert Prosinecki ile yollarını ayırdı. 

 Süper Lig maratonunda Yücel İldiz, Mehmet Özdilek, Bülent Uygun ve son olarak Robert Prosinecki ile yollarını ayıran Denizlispor, şimdi 5. teknik direktörü için arayış içerisine girdi. Edinilen bilgiye göre Denizlispor’un tercihinin yerli teknik direktörlerden yana olacağını öğrenildi. 3 isim ile görüşmelerin yapıldığı ve yakın zamanda bir karar alınarak bu isimlerden birinin takımın başına getirileceği öğrenildi. Denizlispor yönetiminin teknik direktör olarak Mehmet Altıparmak, Tamer Tuna, Yusuf Şimşek ile görüştüğü öğrenildi.

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın