HOROZDA YAPRAK DÖKÜMÜ

Yukatel Denizlispor'da para sorunu iyiden iyiye etkisini göstermeye başladı. Takımda yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle Ismail Aissati Denizlispor ile olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshederek Denizlispor ile yollarını ayırdı.

Konuyla ilgili Denizlispor'dan yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi: "Futbolcularımızdan Ismail Aissati alacakları için kulübümüze ihtar göndermiş olup, kendisine hak ettiği ücretler ile ilgili birçok ödeme planı sunulmuştur.
Kendisi hiçbir ödeme planını kabul etmeyerek sözleşmesini tek taraflı olarak feshetmeyi tercih etmiştir. Yayıncı kuruluşun söz verdiği ödemeleri zamanında yapmaması sonucu oluşan bu durumda, tüm kulüplerin futbolcu maaşlarını ödemekte zorlandığını tüm kamuoyunca bilinmektedir. Bütün bu olumsuzluklara rağmen kulübümüz söz verdiği tüm prim ödemelerini gününde ödemeye devam etmiştir. Bu zor dönemde aramızdan ilk ayrılan oyuncunun Ismail Aissati olması ise hepimizi derinden üzmüştür. Kendisine Denizlispor’a verdiği emekler için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz. Kamuoyunun bilgisine sunarız. Yukatel Denizlispor Yönetim Kurulu"


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın