YÖNETİMİN BOZDUĞU MORALLE RİZESPOR HAZIRLIĞI

Yukatel Denizlispor, haftasonu oynayacağı Çaykur Rizespor maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı. Yönetimde yaşanan olumsuzluklar ve istifalar ise takımda moralleri iyice düşürdü. Yeşil-siyahlı ekip, Pazar günü saat 16.00’da Çaykur Didi Stadyumu’nda karşılaşacağı Çaykur Rizespor maçının hazırlıklarına bugün sabah saatlerinde Haluk Ulusoy Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla başladı.

Teknik direktör Yalçın Koşukavak yönetiminde yapılan antrenmanda Kayserispor karşısında ilk 11’de maça başlayan oyuncular yenilenme çalışması gerçekleştirirken, diğer oyuncular ise ısınma ve koordinasyon hareketlerinin ardından 2 gruba ayrılarak, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçla noktalandı.

Tedavisi sona eren Sakıb Aytaç takımla birlikte çalışmalara başlarken, Mustafa Yumlu ve Özgür Çek fizyoterapistler eşliğinde takımdan ayrı saha çalışmaları gerçekleştirdi. Sakatlıkları süren Neven Subotic ve Fede Varela antrenmana katılmadı. Yeşil-siyahlılar, yarın saat 11.00’de yapacağı antrenmanla Çaykur Rizespor maçının hazırlıklarına devam edecek.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın