TEKNİK DİREKTÖR "İŞİMİZ ZOR" DEDİ

Yukatel Denizlispor haftasonu kendievinde oynayacağı Hatayspor hazırlıklarını sürdürürken, Teknik Direktör Yalçın Koşukavak, takımın son durumunu ve ara transfer dönemini değerlendirdi.

Teknik Direktör Yalçın Koşukavak, iç sahada alınmayan puanların deplasmanda alınmasının bir öneminin olmadığına dikkat çekerek, acil transfer yapılması gerektiğini belirtti.

Yönetimin ara transfer dönemi için çalışma başlattığını ama futbolcuların pahalı olmasından dolayı zorluk yaşandığını belirten Koşukavak; "Bu ay içerisinde oyuncu bulmak ve getirmek gerçekten zor. Bu durumu en az sorunla atlatmak ve gerekli transferleri yapmak istiyoruz" dedi. 12 oyuncu ile ligte mücadele etmenin zor olduğuna dikkat çeken Koşukavak; "Sakat oyuncularımız bulunuyor. 12 oyuncu ile ligte maça çıkmak zorunda kalıyoruz ve mücadele ediyoruz. 6 aydır süren bazı sorunlar var ve bunu 6 gün içerisinde çözmek mümkün değil. Yaşanan sakatlıklar nedeniyle savunma oyuncumuzda yok. Kulübün ekonomik durumu da ortada ama acil transfere ihtiyacımız olduğu açıkça ortada ve bende bunu sürekli olarak dile getiriyorum" dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın