DENİZLİSPOR'DA MORAL MOTİVASYON SIFIR

Yukatel Denizlispor'da ardı ardına yaşanan yenilgiler ve ekonomik anlamda yaşanan sıkıntılar futbolcuların moral ve motivasyonunu düşürdü. Hatayspor yenilgisinin ardından Çarşamba günü Galatasaray ile karşı karşıya gelecek olan Denizlispor, bu maçın hazırlıklarına başladı.

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor, Çarşamba günü karşılaşacağı Galatasaray maçı hazırlıklarını tek antrenman ile tamamladı. Hava muhalefeti nedeniyle spor salonunda yenilenme ve kuvvet çalışmaları gerçekleştiren yeşil-siyahlı oyuncular, Galatasaray karşılaşması için hazırlıklarını tamamladı.

Tedavileri devam eden Neven Subotic, Mustafa Yumlu, Özgür Çek ve Fede Varela takımdan ayrı olarak fizyoterapistler eşliğinde çalışmalarına devam etti.

Kart cezaları sona eren Hugo Rodallega ve Zakarya Bergdich, Galatasaray maçında forma giyebilecek. Yarın havayolu ile İstanbul’a gidecek olan yeşil-siyahlı ekip, konaklayacağı otelde kampa girerek maç saatini beklemeye başlayacak. 20 Ocak Çarşamba günü Türk Telekom Stadyumu’nda oynanacak karşılaşma saat 19.00’da başlayacak.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın