BAŞARILI OLSAYDIK BUNLAR KONUŞULMAZDI

Yukatel Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin, Pamukkale TV’de katıldığı programda konuştu ve eleştirilere cevap verdi. Çetin, göreve geldiklerinde Denizlispor’un durumu ve kendileri dönemindeki durumunu değerlendirerek, “Başarılı olsaydık bunlar konuşulmazdı” dedi.

Denizlispor’un şuanda zor bir süreçten geçtiğini ama bunlarında aşılacağını belirten Yukatel Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin, kulübün borçlarıyla ilgili sosyal medya hesaplarından yapılan yanlış eleştirilere cevap verdi. Geldiklerinde Denizlispor’un 18 milyon Euro borcunun bulunduğunu ve şuanda 8 milyon Euro borcunun bulunduğunu belirten Başkan Çetin, “Kulübümüzde göreve geldiğimiz borçla şuandaki borç ortada. Herkese hesap vermeye de hazırız. Kulübü batırdılar diye yapılan eleştiriler yanlış. Şuanda borcu en az olan 3-4 kulüpten biriyiz. Başarılı olsaydık bunları hiç konuşmazdık” dedi.

Yapılan eleştirilerden dolayı taraftarlara kızmadıklarını ama hakaret edilen eleştirilere kızdığını belirten Başkan Çetin; “Sosyal medyada yapılan eleştiriler var taraftarımızın eleştirilerine hak veriyoruz ama hakarete varan eleştirilere de tepkimizi koyarız” dedi.

Pandemin dolayı çok zor bir dönem geçirdiklerini belirten Başkan Çetin; “Pandemiden dolayı gelirlerimizin tamamı gitti. Tribün gelirlerimiz yok, reklam gelirlerimiz düştü, yayıncı kuruluş paraları ödemedi, kimsenin yanına pandemiden dolayı gidemiyoruz. Geçtiğimiz sene gidiyor ve destek istiyorduk herkeste destek veriyordu. Böyle bir ortamda nasıl gideceksiniz ve destek isteyeceksiniz” dedi.

Pandemiden dolayı hedeflerin hep yıkıldığını belirten Çetin; “Sezon başında ne hedeflerimiz vardı ama ne oldu. Alt yapıya önem verecektik ama yaşanan durumlardan dolayı alt yapıya dönüm bakamadık bile. Alt yapı bizim için çok önemliydi ama pandemi durumu bu hale getirdi” dedi.

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın