DENİZLİSPOR YÖNETİMİNDE ŞOK İSTİFA

Yukatel Denizlispor-Antalyaspor maçının ardından yönetimde yer alan 3 isim istifa ettiğini duyurdu. Denizlispor'un wapsap grubundan Başkan Yardımcısı Yavuz Cinkaya tarafından yapılan açıklamada, Yavuz Cinkaya,Uğur Bağbaşlıoğlu ve Serkan Başbuğ'nun yönetimden istifa ettiğini duyurdu.

Açıklamada Kulüp Başkanı Ali Çetin'nin teklifi üzerine yönetime geldiklerini belirten Yavuz Cinkaya; "Kulübümüzün hakettiği süper ligde hayalini kurduğumuz başarılara ulaşmak üzere başkanımız Ali Çetin’in teklifi ile yola çıktığımız bu önemli yolda bugün itibari ile yollarımızı ayırdığımızı siz değerli basın mensupları ve taraftarlarımızla paylaşmak istiyoruz" dedi.

"FİKİR AYRILIĞI YAŞADIK"
Yönetim tarzında fikir ayrılıkları yaşadıklarını belirten açıklamada; 2Biz göreve geldiğimiz günden itibaren maddi manevi mesai saati gözetmeksizin Denizlispor’umuzun başarısı için mücadele ettik fakat özellikle son zamanlarda yaşanan gelişmelerden, yönetim tarzı ve fikir ayrılıklarımızdan dolayı takımımıza daha fazla faydalı olamayacağımızı anladığımız için,bu şanlı görevi bırakma kararı almış bulunmaktayız. Her zaman bizlere iş düştüğünde Denizlispor’umuza hizmet edeceğimizden kimsenin kesinlikle şüphesi olmasın.Bugüne kadar çalıştığımız değerli yönetim kurulu üyelerine,kulüp çalışanlarımıza ve her zaman yanımızda olan basın mensuplarına ve hiçbir zaman yeri dolmayacak olan cefakar taraftarlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Güzel Günlerde Görüşmek Üzere....Yavuz Cinkaya,Uğur Bağbaşlıoğlu,Serkan Başbuğ"


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın