RESMEN YALNIZ KALDI

Yukatel Denizlispor'da istifa eden yöneticilerin sayısı 7'e çıktı. Sportif direktörü İhsan Burak Özsaraç'unda istifasıyla birlikte Yukatel Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin resmen yalnız kaldı.

Bu sezon ne umutlarla Lig'e başlayan ve yaşanan yenilgiler ve mali krizler ile düşme hattına giren Yukatel Denizlispor'da yönetimde dağıldı. Antalyaspor maçının ardından yönetimin üst kadrosunda yer alan başkan yardımcısı Yavuz Cinkaya ile asbaşkanlar Uğur Bağbaşlıoğlu ve Serkan Başbuğ istifasının ardından dün,Levent Çaputçu, Kaan Şanlıkan, Nevzat Yakı, Salih Özcan, asbaşkanlardan Can Cesur, Hüseyin Sorudak ve Ozan Katrancı'da yönetimden istifa ettiklerini duyurdu. Yönetimde yaşanan bu istifalar ile ilgili Kulüp Başkanı Ali Çetin sessizliğini korurken, Sportif direktörü İhsan Burak Özsaraç'da dün yaptığı açıklama ile görevinden istifa ettiğini kamuoyu ile paylaştı.

Yaşanan bu istifalar Yukatel Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin'i resmen yalnız bıraktı. Yaşanan istifalar ve Denizlispor'da yaşanan sorunlar ile sessizliğini koruyan Başkan Çetin'in ise ne yapacağı merakla bekleniyor.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın