4 İSİM KAFİLEDE YOK

Yukatel Denizlispor, İ.H. Konyaspor maçının Denizli’deki hazırlıklarını tamamladı ve Konya'ya hareket etti. Diğer yandan takımın Konyaspor maç kafilesinde 4 isim sakatlıkları nedeniyle yer almadı.

Bugün karayolu ile Konya’ya gidecek olan yeşil-siyahlılar, yarın yapacağı son antrenmanın ardından maç saatini beklemeye başlayacak. Karşılaşma öncesi Covid-19 PCR testinden geçen teknik heyet, futbolcu ve çalışanlarda hiçbir pozitif bulguya rastlanmadı.

Yukatel Denizlispor'un İ.H. Konyaspor maçı kafilesi şu şekilde:
"Cenk Gönen, Costel Pantilimon, Hüseyin Altıntaş, Mustafa Yumlu, Fabiano Leismann, Muhammet Özkal, Tiago Lopes, Sakıb Aytaç, Kubilay Aktaş, Ayman Ben Mohamed, Özer Özdemir, Hasan Ayaroğlu, Radoslaw Murawski, Marvin Bakalorz, Mikkel Diskerud, Mathieu Dossevi, Ahmed Yasin, Angelo Sagal, Muhammed Eren Kıryolcu, Hugo Rodallega, Muris Mesanovic, Ali Yavuz Kol"

Sakatlıkları devam eden Özgür Çek, Recep Niyaz ve Hadi Sacko deplasman kafilesinde yer almazken, tedavisi bugün sona eren Veton Tusha tedbir amaçlı olarak Konya’ya götürülmüyor. İ.H. Konyaspor ile Yukatel Denizlispor arasında 14 Şubat Pazar günü saat 13.30'da oynanacak olan karşılaşmanın orta hakemi Hüseyin Göçek olacak.Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın