PARAŞÜT DE TAKSANIZ DÜŞÜYORUZ!

Yukatel Denizlispor yorgun Konyaspor karşısında 2-0 yenilerek bu haftayıda puansız kapattı. Puana hasret kalan ve artık resmen düşmeye oynayan Denizlispor, 3 puan için çıktığı maçta yine puanı rakibine kaptırdı. Denizlispor bu maçla düşmeye iyice yaklaşmış oldu.

Yukatel Denizlispor Süper Lig'in 25. haftasında deplasmanda İttifak Holding Konyaspor karşılaştı. MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadı'nda saat 13.30'da başlayan maçtı hakem Hüseyin Göçek yönetti. Maçın ilk yarısında rakibine pozisyon vermeyen ve birçok pozisyonu değerlendiremeyen Denizlispor, maçın ilk yarısını 0-0 tamamladı. İkinci yarıda atağa geçen Konyaspor, 52. dakikada Abdülkerim Bardakçı'ın golüyle Denizlispor karşısında 1-0 öne geçti. İkinci yarıda atağını sürdüren Konyaspor, 80. dakikada Jesse Sekidika'in ikinci golüyle durum 2-0 oldu. Maç Konyaspor'un 2-0 üstünlüğü ile sona erdi.


KONYASPOR İLK 11'İ
Konyaspor sahaya Eray, A.Kerim, Ahmet, Skubıc, Guılherme, Dıomande, Musa, Mılosevic, Jesse.S. Mıya ve Cıkalleshı ilk 11'i ile çıkıyor.

DENİZLİSPOR İLK 11'İ
Denizlispor sahaya Cenk Gönen, Tiago Lopes, Fabiano Leismann, Mustafa Yumlu,Sakıb Aytaç,Hasan Ayaroğlu, Ahmed Yasin,Radoslaw Murawski,Kubilay Aktaş,Angelo Sagal ve Hugo Rodallega ilk 11'i ile çıkıyor.

MAÇTAN DAKİKALAR

Maç sona erdi.
90.Yukatel Denizlispor takımında Hugo Rodallega, sarı kart görüyor.
90.Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Mattheiu Dossevi ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
90.Yukatel Denizlispor takımından Angelo Sagal ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
88.
İttifak Holding Konyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Ismael Diomande çıkıyor ve yerine Adil Demirbağ oyuna giriyor.
 86.Sokol Cikalleshi ofsayta yakalanıyor.
80.GOL! İttifak Holding Konyaspor, Jesse Sekidika ile ceza sahası dışında sağ çaprazdan bulduğu gol ile farkı ikiye çıkartıyor.
80.İttifak Holding Konyaspor takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Eray Birniçan geçiyor.
76.İttifak Holding Konyaspor takımında oyuncu değişikliği; Farouk Miya oyundan çıkarken Levan Shengelia oyuna giren isim.
73.Yukatel Denizlispor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Hasan Ayaroğlu çıkıyor ve yerine Marvin Bakalorz oyuna giriyor.
68.İttifak Holding Konyaspor takımında Sokol Cikalleshi faul yapıyor.
67.Guilherme Sitya ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
66.Yukatel Denizlispor takımında Angelo Sagal faul yapıyor.
63.Sol çaprazdan Hasan Ayaroğlu ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
61.Orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu İttifak Holding Konyaspor adına Abdülkerim Bardakçı kullanacak.
60.Sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan Deni Milosevic ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
59.Yukatel Denizlispor takımında oyuncu değişikliği; Tiago Lopes oyundan çıkarken Özer Özdemir oyuna giren isim.
55.İttifak Holding Konyaspor takımında, orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Abdülkerim Bardakçı.
55.Radoslaw Murawski ile Musa Çağıran arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Radoslaw Murawski.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede İttifak Holding Konyaspor takımı oyuna başlayacak.
53.GOL! Abdülkerim Bardakçı takımını öne geçiren golü atıyor.
50.Orta yuvarlakta kazanılan serbest vuruşu Yukatel Denizlispor adına Mustafa Yumlu kullanacak.
47.Farouk Miya altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
46.Sokol Cikalleshi, Fabiano Leismann tarafından faulle durduruluyor. İttifak Holding Konyaspor, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.
46.Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu İttifak Holding Konyaspor adına Guilherme Sitya kullanaca
iKİNCİ YARI BAŞLADI
Hakem müsabakanın ilk yarısını bitiriyor
45.Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor.Rakip yarı alanın ortalarında ofsayta düşen oyuncu Musa Çağıran
45.Sağ çaprazdan Tiago Lopes ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
45.Ceza sahası içinde topla buluşan Angelo Sagal, sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor, kaleci Eray Birniçan kurtarıyor.
44.Ceza sahası içinde topla buluşan Jesse Sekidika, sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor
42.İttifak Holding Konyaspor takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Eray Birniçan
41.Guilherme Sitya, ceza sahası içinde sağ çaprazda Hugo Rodallega tarafından faule maruz kalıyor. İttifak Holding Konyaspor maça serbest vuruş ile başlayacak.
40.İttifak Holding Konyaspor takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Abdülkerim Bardakçı geçiyor.
39.İttifak Holding Konyaspor takımında Abdülkerim Bardakçı faul yapıyor.
38.Yukatel Denizlispor takımından Ahmed Yasin sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
36.Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Angelo Sagal ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
31.Yukatel Denizlispor takımından Angelo Sagal ceza sahası içinde sağ çaprazdan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
30.Sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında kaleyi çaprazdan gören bir noktada bulunan Jesse Sekidika için yardımcı hakem ofsaytı işaret ediyor.
28.Farouk Miya için ofsayt bayrağı kalkıyor.
27.İttifak Holding Konyaspor takımından Ismael Diomande tarafından çekilen şut kaleci tarafından kurtarılıyor.
24.Yukatel Denizlispor takımından Angelo Sagal sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
20.Yukatel Denizlispor takımından Tiago Lopes sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
19.İttifak Holding Konyaspor, Deni Milosevic ile yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
19.Radoslaw Murawski ile Musa Çağıran arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Radoslaw Murawski. Yarı alanın ortalarından İttifak Holding Konyaspor takımı oyuna başlayacak.
17.Sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden Hasan Ayaroğlu ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
17.Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu Yukatel Denizlispor adına Sakıb Aytaç kullanacak.
16.İttifak Holding Konyaspor takımında Jesse Sekidika faul yapıyor.
15.İttifak Holding Konyaspor takımının orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazandığı serbest vuruş için topun başına Nejc Skubic geçiyor.
14.Tiago Lopes şut çekiyor ancak top dışarı çıkıyor.
12.İttifak Holding Konyaspor, Deni Milosevic ile orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.
12.Yukatel Denizlispor takımında Tiago Lopes, sarı kart görüyor.
11.Sokol Cikalleshi, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Tiago Lopes tarafından faule maruz kalıyor
10.Guilherme Sitya ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
6.Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu İttifak Holding Konyaspor adına Ismael Diomande kullanacak.
6.Ahmed Yasin ile Nejc Skubic arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Ahmed Yasin. Taç çizgisine yakın bir bölgede İttifak Holding Konyaspor takımı oyuna başlayacak.
4.Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu İttifak Holding Konyaspor adına Abdülkerim Bardakçı kullanacak.
3.Yukatel Denizlispor takımında Hugo Rodallega faul yapıyor.
1.MAÇ BAŞLADIYorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın