YAAN; “LİGİ ÜST SIRALARDA TAMAMLAMAK İSTİYORUZ”

Kızılcabölükspor Teknik Direktörü Tansu Yaan 0-0’lık skorla sona eren Nevşehir Belediyespor maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

Nevşehir Belediyespor maçında takımı çok beğendiğini belirten Tansu Yaan,’ Bugüne kadar topa sahip olma açısından en beğendim karşılaşmaydı. Pas kalitemiz ve pas yüzdemiz üst seviyedeydi. Muhteşem bir pas trafiğimiz vardı. Geldiğimiz günden bu yana istediğimiz oyun sistemini sahaya yansıttık. 90 dakika boyunca tek eksiğimiz goldü. Son dakikalarda da yüzde yüzlük bir penaltı pozisyonumuzu hakem es geçti. Çocukları özverili, istekli ve arzulu futbollarından dolayı tebrik ediyorum. Deplasmandaki yenilmezlik serimizi bu maçta da devam ettirdik. Kalan iki maçımızdan da galibiyetle ayrılarak ligi üst sıralarda tamamlamak istiyoruz.’ diye konuştu.

Rakip takım teknik direktörünün sahadaki tutumuna anlam veremediklerini söyleyen Tansu Yaan,’ Maçın başından sonuna kadar sürekli kulübemizi ve oyuncularımızı germeye çalıştı. Herkes sahada üzerine düşen görevi yaparken o sürekli başka işlerle uğraştı. Biz kesinlikle onun yaptıklarına karşılık vermedik ve ağırlığımızı koruduk. Maçtan sonra emniyet amiri, temsilci, rakip takım yöneticileri ve oyuncuları ile protokoldeki seyirciler bizi ortamın gerilmemesi için gösterdiğimiz centilmenlikten dolayı tebrik etti. Bir puandan çok bizi bu tebrikler mutlu etti. Güzel futbol ortamında olmaması gereken tek kişi Nevşehir Belediyespor teknik direktörüydü. Hiç kimse saha dışında düşmanımız değil, saha içinde de dostumuz değil. Biz sadece futbola odaklanıyoruz. Tüm rakiplerimize başarılar diliyorum.’ dedi.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın