SÖZDE DEĞİL ÖZDE DESTEK

Pandemi döneminde zor bir süreç yaşayan spor kulüpleri yeni sezon için gelir arayışlarını sürdürüyor. Kentimizin en önemli takımlardan biri olan ve son yıllarda liginde gösterdiği başarıyla dikkatleri üzerine çeken Kızılcabölükspor, kombine kartı satışlarıyla gelirlerini arttırmaya çalışıyor.

Sarı-kırmızılı ekibe bir destekte her zaman haberleriyle yanında olan www.denizlifutbol.com internet sitesinden geldi. www.denizlifutbol.com haber internet sitesi imtiyaz sahibi İbrahim Güler, kombine bilet satın alarak sarı-kırmızılı ekibe destek oldu.

Futbol camiasının pandemi süreci nedeniyle ekonomik anlamda çok büyük sıkıntılar yaşadığını belirten Güler; "Eski bir futbolcu olarak yaşanan zorlukları çok iyi biliyorum. Onun için bu kenti seven herkesin takımlarımıza sahip çıkmamız gerekiyor. Sporun yaşaması, gençlerimizin daha iyi ve rahat ortamda spor yapması için destek olmamız gerekiyor. Onun için sözde değil özde destek olmalıyız. Kızılcabölükspor'umuza da yeni sezonda başarılar dilerim" dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın