ALİ YALÇIN, "YARIM KALAN İŞİ TAMAMLAYACAĞIZ"

TFF 3.Lig’deki temsilcimiz Kızılcabölükspor’un Teknik Direktörü Ali Yalçın kura çekimini Denizli Futbol’a değerlendirdi.

Kızılcabölükspor’a geliş süreci, transferler ve birçok soruya açıklık getiren Ali Yalçın gruptaki takımların 7-8 tanesinin birbirine yakın takımlar olduğunu ve şampiyonluk yarışının kızgın geçeceğini söyledi. Transferi kapattıklarını da belirten Yalçın, “İç transferde birçok oyuncumuzla anlaşma sağladık. Aramızdan ayrılan isimler oldu ancak onların yerini de en iyi şekilde doldurduğumuzu düşünüyorum. 9 Temmuzdan itibaren hazırlıklarımıza başlayacağız. Eksik gördüğümüz bir durum olursa yeni takviyeler yapabiliriz.” dedi.

2018-2019 sezonunda 2.grupta mücadele edecekleri rakipleride değerlendiren tecrübeli çalıştırıcı, “Baktığımız zaman Manisa gibi Uşak gibi başını alıp gidebilecek bir takım yok. 7-8 tane yukarıya oynayacak takım var ve bu ligi heyecanlı hale getirecektir. Bizde güçlü ve dinamik bir kadro oluşturduk. Geçtiğimiz sezonda yarım bıraktığımız bir iş var. Bu sene bu işi tamamlayacağız.” diye konuştu.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın