MEKİK NAZİLLİ'DEN GALİP AYRILDI

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Kızılcabölükspor, üçüncü hazırlık maçında Nazilli İlçe Stadı’nda Nazilli Belediyespor’a konuk oldu ve müsabakadan 2-1’lik skorla galip ayrıldı.

Mekik’e galibiyeti getiren goller 14.dakikada Osman Berkay Çelik ve 44.dakikada Serkan Özen’den gelirken, Nazilli Belediyespor’un tek golünü 5.dakikada Görkem Bitin kaydetti.

Mekik maça Göksal Özkara Emre Sağlık, Osman Berkay Özçelik, Muhammet Çiçek, Serkan Özen, Taygun Vurgun, Ersin Aslantoğ, Ali Helvacı, Mustafa Altun, Gökhan Özer ve Samet Dağlı 11’i  ile çıktı.

İkinci yarıda İlyas Ural, Emirhan Atilla, Burak Gökbel, Ümit Hatipoğlu, Cihat Kahraman, Melih Vardar ve Ramazan Özkan oyuna dahil olurken sakatlıkları bulunan Yenal Tuncer ve Sedat Yahşi Nazilli’ye götürülmedi.

Başkan Osman Duran ve yönetim kurulu üyeleriHalil Tun, İsmet Gönültaş, Kamil Sayın, Sefa Ağaç, Ergün Gürel, Orhan Cennetoğlu, Nail Karaisli, Ramazan Yılmazlı, Bekir Aykutlu ve Ahmet İlem, Kulüp Başkanı Osman Duran’ın oğlu Mehmet Duran, kulüp müdürü Ahmet Kafes ile kulüp menajeri Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu’da karşılaşmayı yakından takip etti.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın