KIZILCABÖLÜKSPOR SAHASIZ KALDI !

Kızılcabölükspor sahasız kaldı !

Denizlimizi profesyonel liglerde temsil eden iki takımdan bir tanesi olan Kızılcabölükspor, maç yapacak saha bulamıyor.

TFF yetkilileri tarafından yapılan incelemelerde Kızılcabölükspor sahasının 3.Lig kriterlerine uygun olmadığı tespit edildi ve maçların başka bir sahada oynanmasına karar verildi.

Müsabakaların oynanacağı sahanın çim olmasını özellikle isteyen TFF yetkilileri, deyimi yerindeyse Kızılcabölükspor’un iki ayağını bir pabuca soktu. Henüz maçlarını oynayacağı bir saha bulamayan Mekik, ilk olarak Denizlispor’un kapısını çaldı. Stada bakım yapılacağı gerekçesiyle Denizlispor’dan olumsuz yanıt alan sarı kırmızılı ekip kara kara ne yapacağını düşünüyor. Sezonun açılış maçında Bergama Belediyespor ile deplasmanda karşılaşacak olan Kızılcabölükspor, bir sonraki hafta kendi evinde oynayacağı Çatalcaspor maçını Doğan Seyfi sahasında oynamak üzere izin almış olsa da sonraki haftalarda hangi sahayı kullanacağı belirsizliğini koruyor.
Yorumlar  

0 #2 Saçmaya cevap 31-08-2018 22:14
E mübarek bi araştır stad yapılalı 5 yıl oldu ve stadı gençlik spor kafasına göre yaptı(nasılsa düşerler diyerek amatöre uygun) göt kadar stad. Bilmeden işkembeden salla stad Kızılcabölüksporun değil gençlik spor bakanlığının Kızılcabölük her maçta kira ödüyor o sahaya bilgilerinize. Bide normal sayfaya yorum yapma adam gibi kimliğin belli olsun bilelim kim olduğunu korkma.
Alıntı
-1 #1 Sacma 28-08-2018 20:24
Eee mübarekler kuzılcaboluge stat yapılalı daha 2 yıl olmadı. Statı yaptırırken neden kafanıza göre yaptırdınız
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın