ALİ YALÇIN İSTİFAYA DAVET EDİLDİ

Son 5 haftada aldığı sadece bir galibiyetle zirveden uzaklaşan Kızılcabölükspor'umuz da taraftarlar sosyal medya üzerinden Teknik patron Ali Yalçını istifaya davet ediyor. 
Kulübün sosyal medya hesapları üzerinden sürekli yorum yazan ve paylaşımlarda bulunan sarı kırmızılı taraftarların yazdığı bazı tepkiler şu şekilde: 

Söylesene Ali Hoca Bu takım neden oynamıyor ?

Ali Hoca takımı bırakmak için illa kovulman mı gerekiyor?

Hoca ne zaman gideceksin ?

Şampiyonluk yalan oldu. Her hafta geriliyoruz. Neden çözüm bulmuyorsun Hoca ? 

Allah kitapla olmuyor takım antrenmansız sahada belli oluyor. Git artık Ali Hoca biz bıktık. Her hafta yeni umut diyorsun ama sonuç yok. 

Ali Hocam Lütfen bırak git 


HALİL TUN,''MEKİK SEZON ARASINDA HOCA DEĞİŞTİRMEZ'' 
Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız As Başkan Halil Tun,''Dereyi geçerken at değiştirilmez'' dedi. Tun,''Geçmiş yıllarda da başarısız gittiğimiz zamanlar oldu. Üst üstte puanlar kaybederek taraftarlarımız bize ve teknik ekibimize tepki de bulunmuşlardı. Fakat bizim lugatımız da sezon arasında hoca değiştirmek yoktur. Kızılcabölükspor'un en büyük özelliği verdiği sözleri tutması ve istikrarlı bir kulüp olmasıdır. Şu anda performans olarak iyi bir görüntü sergilemiyoruz. Fakat bu geçici bir süreçtir. Cefakar taraftarlarımızdan rica ediyorum. Lütfen sabretsinler. Son dakikaya kadar şampiyonluğu kovalayacağız'' dedi.  

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın