4 TRANSFER BİRDEN

Kızılcabölükspor transfer çalışmaları kapsamında Alanyaspor'dan 21 yaşındaki Hasan Can Yalçıntekin, Sarıyer'den 22 yaşındaki Kerem Çalışkan, Alanyaspor'dan 22 yaşındaki Hasan Emiroğlu ve Altay’dan 22 yaşındaki Abdullah Altıntaş sözleşme imzaladı. Bomba transferleriyle yeni sezona hızlı başlamayı hedefleyen sarı kırmızılı ekip, Kerem Çalınkan ile 2 yıllık, Hasan Emiroğlu ile 1 yıllık,  Hasan Can Yalçıntekin ile 1 yıllık, Abdullah Altıntaş ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.  

 

HASAN CAN YALÇINTEKİN

15 Ocak 1998 doğumlu genç oyuncu orta sahada görev yapıyor. Alanyaspor altyapısında yetişen geçtiğimiz sezonu Kemerspor 2003’de kiralık olarak geçiren 21 yaşındaki oyuncu 14 maçta forma giydi ve 1 gol kaydetti. Bugüne kadar toplamda 94 maçta forma giyen Hasan Can Yalçıntekin 5 gol attı 14 asist yaptı. Kızılcabölükspor’a imza attığı için çok mutlu olduğunu söyleyen Hasan Can Yalçıntekin,’ İki taraf içinde hayırlı olsun. Elimden gelenin en iyisini yaparak takımıma katkı sağlamak istiyorum.’ diye konuştu.

 

KEREM ÇALIŞKAN

13 Ekim 1997 doğumlu genç oyuncu kanatlarda görev yapıyor. Galatasaray altyapısında yetişen ve geçtiğimiz sezonu TFF 2.Lig takımlarından Sarıyer’de geçiren 22 yaşındaki oyuncu 8 maçta forma giydi ve 3 asist yaptı. Bugüne kadar toplamda 118 maçta forma giyen Kerem Çalışkan 47 gol attı ve 40 asist yaptı.

Kızılcabölükspor’la anlaştığı için çok mutlu olduğunu belirten Kerem Çalışkan,’ Her iki taraf içinde hayırlı olsun. Burada olmaktan son derece mutluyum. Elimden gelenin en iyisini yaparak takımıma katkı sağlamak istiyorum.’ diye konuştu.

 

HASAN EMİROĞLU

29 Haziran 1997 doğumlu genç oyuncu stoper olarak görev yapıyor. Alanyaspor altyapısında yetişen ve geçtiğimiz sezonu kiralık olarak Kemerspor 2003’de geçiren 22 yaşındaki oyuncu 31 maçta forma giydi ve 2 gol kaydetti. Bugüne kadar toplamda 133 maçta forma giyen Hasan Emiroğlu 7 gol attı, 6 asist yaptı. Kızılcabölükspor’da forma giyeceği için heyecanlı olduğunu belirten Hasan Emiroğlu elinden gelenin en iyisini yaparak takıma katkı sağlamak istediğini belirtti.

 

ABDULLAH ALTINTAŞ

3 Ekim 1999 doğumlu genç oyuncu orta sahada görev yapıyor. Altay altyapısında yetişen ve geçtiğimiz sezonu kiralık olarak Karacabey Belediyespor’da geçiren 20 yaşındaki oyuncu 7 maçta forma giydi ve 1 gol kaydetti. Bugüne kadar toplamda 23 maçta forma giyen Abdullah Altıntaş 1 gol attı 3 asist yaptı. Kızılcabölükspor’dan teklif gelince düşünmeden kabul ettiğini belirten Abdullah Altıntaş,’ İki taraf içinde hayırlı olsun. Geçtiğimiz sezon Serkan Görgeç hocamla çalışma fırsatım olmuştu ve çağırınca hemen kabul ettim. Elimden gelenin en iyisini yapacağım.’ diye konuştu.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın