DENİZLİSPOR’DAN KIZILCABÖLÜKSPOR’A İKİ TRANSFER

Devre arası transfer planlaması doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Kızılcabölükspor, Yukatel Denizlispor’dan Beytullah Daşel ve Celal Sarı ile 2,5 yıllık özleşme imzalayarak renklerine bağladı.

Kızılcabölükspor devre arasında transferlerini yaptı. Sarı-kırmızılı ekip, Denizlispor’dan Beytullah Daşel ve Celal Sarı ile 2,5 yıllık sözleşme imzalayarak renklerine bağladı.  29 Nisan 1999 doğumlu genç oyuncu  Beytullah Daşel, kanatlarda görev yapıyor. Yukatel Denizlispor altyapısında yetişen Beytullah, alt yaş kategorilerinde bugüne kadar 151 maçta forma giydi ve 41 gol atarken, 35 asist yaptı. Kızılcabölükspor formasını giyeceği için heyecanlı olduğunu belirten Beytullah Daşel,’ Her iki taraf içinde hayırlı olsun. Kızılcabölükspor forması giyeceğim için mutluyum. Elimden gelenin en iyisini yaparak takımıma katkı sağlamak istiyorum. Forma savaşında bende varım.’ diye konuştu. 

2002 doğumlu kanat oyuncusu Celal Sarı ise alt yaş kategorilerinde bugüne kadar 114 maçta forma giydi ve 36 gol atarken, 47 asist yaptı. Kızılcabölükspor formasını giyeceği için mutlu olduğunu belirten Celal Sarı,’ Her iki taraf içinde hayırlı olsun. Kızılcabölükspor forması giyeceğim için heyecanlıyım. Elimden gelenin en iyisini yaparak takımıma katkı sağlamak istiyorum.’ diye konuştu.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın