“MİLYONLUK TRANSFER YAP, 4 HAFTADA 4 PUAN TOPLA, SONRA MÜSİAD’DAN GELEN 35 KOMBİNENİN HABERİNİ YAPTIR”

Denizlisporumuz’un resmi internet sayfası o kadar güzel yönetiliyor ki… İsterseniz buna gündem değiştirmek deyin, isterseniz durumu idare etmek deyin, isterseniz taraftarı kandırmak deyin, ne derseniz deyin. Milleti uyutursunuz o da şimdilik...

Sezon başında mükemmel bir transfer politikası izlenerek, hocaların raporları doğrultusunda inanılmaz transferler yapıldı. Hemen hemen her mevkiye alternatifli transfer yapıldı. Sonuç olarak 4 haftada alınan 4 puan… Tabi ki futbolda kötü sonuçlar alınılabilir. Yeni takım kuruldu. Buna alışma süreci diyebiliriz ama hal böyleyken sen kongre kararı alıp, yaptığın kadronun arkasında durmazsan sıkıtı büyük demektir.

Madem ki Denizlispor’u cebindeki son parasını deplasmana gitmek için biriktiren, 4-0 olduktan sonra bile şampiyonluk yakışır diye bağıran taraftar kadar seviyorsunuz, dolara çevirdiğiniz temlikleri kaldırın. Kongre kararınızın arkasında durun. Bakalım Denizlispor’a sahip çıkan var mı yok mu? Şu anda artan kur ile yeni gelecek yönetimin 20 Milyon TL’yi cebine koyarak gelmesi gerekir. Sadece sizin temliklerinizi ödemek için kim neden böyle bir yükün altına girsin ki? Bence kongre kararı alınmasının iki mantığı var. Birincisi gündem değiştirmek, ikincisi de mülki amirlerden daha fazla destek alabilmek.

Gelelim MÜSİAD yöneticilerinin aldıkları kombinelere… Allah razı olsun 35 tane kombine almışlar ama bunun haberi böyle yapılmaz. Reklam peşinde koşmayı bırakalım artık. Basına yaydığınız o fotoğraftaki arkadaşların neredeyse hepsinin 5000 tane kombine alabilecek güçleri var. Alınan 35 tane kombinenin haberini paylaşacağınıza 4-0 olan maçta şampiyonluk şarkıları söyleyen taraftarımızın haberini paylaşın.

Saygı ve Sevgilerimle İbrahim Güler…