İBRAHİM GÜLER, “VER PARAYI, AL TEMLİĞİ, GELSİN ŞAMPİYONLUK, ADINI TARİHE YAZDIR”

 Süper Lig’den düştüğümüz yıldan bu yana 1. Ligin en kolay sezonundayız. Küme düşmeye oynayacak olan 3 takım neredeyse ligin başında belirlendi. Gençlerbirliği gibi bir gerçek var. Onların kadrosu bu ligin fazlası ile üstünde, zaten 10 maçta 9 galibiyet ile bunu kanıtladılar. Büyük sürpriz olmazsa 1 yaparlar. Denizlispor yönetimi kurduğu kadro ile play-off gurubunu ligin başında taraftarların aklına soktu. Ama neden direk çıkılmasın?


Düşünsenize;


Sezon başlayalı 11 hafta olmuş,

Hoca değişmiş,

As başkan kurşunlanmış,

Futbolcular boykot yapıp idmana çıkmamış,

Giden hoca ulusal medyada demediğini bırakmamış,

Otoparklar ile ilgili birçok söylentiler,

Personele aylarca ödenmeyen maaşlar,


Bu kadar kötü tablonun içinde gelen yeni teknik ekip ve Adanaspor ile oynanan maçta muhteşem futbol…

 

İşte lig o kadar kötü kimse kimseyi kandırmasın şu anda Denizlispor’umuzun elinde muhteşem bir şans var. Takımın ofansif yönünde inanılmaz zenginlik var. Denizlispor’umuz bu ligde her takıma gol atar, gol yememeyi de başarırsa neden olmasın?

Adanaspor maçının galibiyeti sadece futbolcuların değil, teknik ekibin yeni yönetimin ve taraftarların komple başarısıdır. Denizlispor’un tek yumruk olduğunu ve artık Süper Lig’e çıkmak istediğini herkese gösterdik.

Yeni gelen Başkan Çetin, kendisinden önceki Üstek yönetiminin vaad ettiği astronomik sözleşmeleri gününde öder, primleri yüksek tutarsa emin olun ki bu takım üst lige çıkar. Kadro kalitesi olarak üst seviyedeyiz. Takımımızın tecrübeli futbolcuları olayı sahiplenmiş durumdalar.


Uzun lafın kısası şehir birlik oldu. Göreve istekli bir şekilde gelen yönetim,  kongreymiş, yerel seçimlermiş yada rant sağlamakmış gibi işleri bir kenara bırakıp paraları öderlerse bu takım SÜPER LİGE BU SENE ÇIKAR…


NOT: Zaten verdiğiniz paraları fazlası ile temlik yazdıracaksınız, faiz işleteceksiniz, hatta yapar mısınız bilmiyorum ama zamanında dolara çeviren bile oldu. En azından böyle bir zamanda verin ki, adınızı Denizlispor tarihine altın harfler ile yazdırın…


Saygılarımla

İbrahim Güler..