KAPTAN MEHMET AKYÜZ’E BÜYÜK VEFASIZLIK

Takımı ligde tuttu. 2 katı para verdiler ‘Denizli’yi çok sevdim’ dedi kaldı. Hücum hattında direkt ve dolaylı yönden skora katkı yapan ligde ki en değerli oyuncu oldu. Denizlispor’umuzu 10 sene sonra şampiyon yaptı. SİZ KALKTINIZ KAPTANA GENÇ FUTBOLCU MUAMELESİ YAPTINIZ. AYIPTIR… YAZIKTIR…


2017-2018 Sezonunda…
Devre arasında geldi. 10 maçta ilk on bir olarak sahaya çıktı. 12 tane gol attı. Hani o deplasmanda 2-0 yendiğimiz Antep maçı varya ikisinide Akyüz attı. Erzurum’u içerde 2-1 yendiğimiz maçta 2 tane salladı. Hani ligde kaldığımız olaylı Samsun maçı var ya deplasmanda ki adamların küme düştüğü o maçta sonradan girip 2 tane birden attı. Bu takım düştü. Amatöre kadar gider diyenlere inat. İçerde dışarda affetmedi sürekli gol attı. Takıma ağabeylik yaptı. Kaptan oldu sorumluluk aldı. Arkadaşları ve yönetim arasında köprü oldu. TAKIM LİGDE KALDI.

2018-2019 Sezonunda…
34 Maçta forma giydi. Toplam 15 gol atarken, 8 tane de asist yaptı. Bir röportajında bu şehir şampiyon olamayı hak ediyor dediğinde Ümraniye’den 3 yemiştik. Adam hiç bir zaman ümidini kaybetmedi. Hoca gitti, başkan gitti. Kaptan hep bu iş olacak dedi. Lig sonunda sezonu tek santrafor ile tamamlayan Horozlar Kaptan önderliğinde ŞAMPİYON OLDU.

22. ADAM OLARAK TRİBÜNDE OTURDU
Ben bu Mehmet Akyüz’ü tanımam bilmem, muhabbetim yoktur. Hiç bir yerde denk gelmişliğimiz yoktur. Ama yıllardan beri Denizlispor’u gönülden takip ederim. Bu kulüpte büyük VEFASIZLIKLAR gördüm. Böylesini görmedim. Kaptanı Malatya maç kadrosuna alıp 22 kişilik kafile ile deplasmana götürüp. 22. Adam olarak tribünde oturtmak AHMAKLIKTIR.

Yabancı futbolculara büyük sevgisi olan Yücel İldiz’in, bu işe ses çıkarmayan genel menajer Burak Özsaraç’ın, hali hal değil….


Son olarak Kulüp Başkanımız Ali Çetin’e şu ata sözünü hatırlatmak isterim…
Kılavuzu karga olanın burnu boktan çıkmaz.