‘’BOZACININ ŞAHİDİ ŞIRACI’’

Maçın ardından,
Teknik patronumuz Mehmet Özdilek, ‘Savunmada ve hucumda güçlü Denizlispor vardı’ dedi.

Başkanımız Ali Çetin, ‘Denizlispor iyi mücadele verdi ve iyi bir maç çıkarttı’ dedi.

Denizlispor’umuzun başında olan insanlar,
Ya algı operasyonu yaparak takımın iyi oynadığını millete söyletmeye çalışıyorlar.
Ya da hakketten futboldan anlamıyorlar.
Ya başka maçı izlediler.
Ya da maçı 90 dakika izleyen tarafsız bir insanı salak yerine koyuyorlar.


Arkadaşlar şöyle anlatayım.
Tek kelime ile sıçmışız…
Duran top dışında rakip kaleyi zorladığımız bir tane pozisyon yok.
İnanmayan özetleri izlesin…
Başkanın son dakika tartışılır dediği pozisyonda zaten Sapunaru topu eli ile alıyor. Tartışacak bişey yok.

ÖNCE ŞU İYİ OLANLARI ANLATAYIM
Adam kalede resmen takıma güven veriyor. Duruşu pozisyon bilgisi ve çıkardığı enterasan pozisyonlar ile maçın iyilerindendi.
Savunmaya Mustafa’yı monte etmek mükemmel oldu. Resmen Burak yılmaz’a adım attırmadı. Her pozisyonda ensesinde bitti. Bu takımın 1. Stoperi olduğunu tekrardan gösterdi.
Murawki her zaman ki gibi koşuyor. Mücadele ediyor. Sahada hep olumlu işler yapıyor.
Bergdich göze batmadı. Görevini yerine getirdi. Takımın iyileri arasında yer aldı.

GELELİM ASIL MESELEYE
Lopez diye bir adam var sağ kanatta mübarek el bombası, golde yediği çalım her an penaltı yaptırabilecek dengesizlik, hucuma sıfır katkı hala 11’de oynamasını inanın anlayamıyorum.
Olcay Şahan, muhteşem bir istatistik neredeyse hiç top kaybı yapmadı. Neden mi ? Hiç riske girmedi ki. Aldığını geriye yada yana oynadı. Lütfen şu arkadaşa birisi hucum hattında oynadığını hatırlatsın. Terlemeden maçı bitirdi.

Sackey’i neden ısrarla oynatıyoruz inanın anlamıyorum. Recep’in bir gözünü bağla, ayağının birini kullanmayacaksın de tek ayak tek gözle bundan daha iyi işler yapmazsa ben birşey bilmiyorum. Ayrıca diyelim Recep Niyaz çok rezil bir performans sergiledi. Yav arkadaş yeter ki Recep kötü oynasın en azından yanlış pas atar, kötü şut çeker ama kötü mücadele etmez.


Gelelim Sayın Mehmet Özdilek Hocamıza,
Gecen hafta maç sonunda yaptığı talihsiz açıklamanın üstüne hocamız çıkıpta kötü oynadık rakip kalede bir tane organizasyonumuz yok tabiki diyemeyecek. İyi oynadık milli takım arasında çalışacağız falan filan diyecek. Ki zaten öyle de dedi. Hocam sende suç yok. Takımı babamız, abimiz dedikleri Yücel İldiz’e emanet edip arkandayız hocam dedikten 3 gün sonra gönderen zihniyette. Ama benim sayın Özdilek hocama sormak istediğim bir soru var.
Hocam yaklaşık bir aydır takımın başındasınız.
Az çok futbolcuları tanıdınız. Zaten yaptığınız ilk haftaki açıklamalarda futbolcu kalitesinin çok iyi olduğunu söylemiştiniz.

TAKIM 1-0 MAĞLUP DURUMDAYKEN STOPERİ ÖN TARAFA ÇEKMEYİ DÜŞÜNÜYOSUNUZDA OYUNA HUCUM OYUNCUSU(Burak, Mehmet, Sedat) ALMAYI NEDEN DÜŞÜNMÜYORSUNUZ ?