SIRA SİZDE!

Spor Toto 1.Lig’in bitimine 1 hafta kala ligde kalmayı garantileyen Denizlispor’umuzu kutluyorum. Emek veren, mücadele eden herkesin emeğine, yüreğine sağlık. Tribünde hep beraber söylediğimiz bir cümleyi tekrar etmek istiyorum. Hükümet düşer, enflasyon düşer, Denizlispor düşmez…

O İŞ BİTTİ

Bugün Denizlispor’umuz ligde kalmayı garantiledi diyebiliriz. Samsunspor önümüzdeki hafta 7-8 gol atacak da biz 3-4 farklı yenileceğiz de Denizlispor düşecek… O iş artık bitti.

ŞAMPİYON OLMUŞ GİBİ SEVİNİYORUZ

Bugün Denizlispor’un ligde kalmasına hepimiz çok sevindik hem de şampiyon olmuş gibi sevindik. Son yıllarda Denizlispor son haftalarda ligde kalmayı başarıyor ve her sezon sonu aynı senaryo kuruluyor. ‘Seneye şampiyonluğa oynayacağız’ biz de inatla son haftada kurtulmayı başarıyoruz ve buna seviniyoruz.

DENİZLİSPOR AĞIR TAŞTIR

Denizlispor’un artık şampiyonluğa sevinme zamanı geldi. Denizlispor büyük bir camiadır. Süper Lig’de şampiyonu belirleyen, Avrupa’nın büyük olarak nitelendirdiğimiz kulüplerine kök söktürmüş bir camiadır. En önemlisi Denizlispor ağır taştır…

YÖNETİME SESLENİYORUM

Taraftarı ve bizleri ligde kalmaya sevindirten Denizlispor yönetimine seslenmek istiyorum. Bizler sözümüzü tuttuk. Denizlispor’un menfaatleri için bazı şeyleri görmezden geldik, her olaya pozitif olarak bakmak istedik. Taraftar üzerine düşeni yaptı, takımına sahip çıktı. Şimdi sıra sizde. Bu takım önümüzdeki sezon şampiyonluğa oynamalı!


Saygılarımla Eren Erdoğan...