"PARAYLA SAADET OLMUYOR"

Ligin başında Yusuf Şimşek 6 maçta 1 puan alınca kurban kendiliğinden belli olmuştu. İlk olarak Yusuf Şimşek gönderildi. Daha sonra takımın başına Reha Erginer getirildi. İyi kötü takımı bir yere getirdi Reha hoca. İlk yarı bitiminde Reha Erginer’in isteği doğrultusunda 8 oyuncu gönderildi ve bir o kadar oyuncu alındı. Yeni takım Reha hocaya göre yeniden tasarlandı. Reha hoca da kendi oyun felsefesini takıma yansıtmak için çalıştı. Yeni oyuncular da Reha Erginer’e göre ayarladı kendisini. Bu arada oyuncuların paraları tıkır tıkır ödendi.

İkinci yarı başlayalı henüz 3 hafta olmuş ve 3 maçta sadece 1 galibiyet alınınca yeni kurban da belli oldu. Reha hoca suçluydu ve gönderilmeliydi.

Elazığspor maçını dikkatlice izledim. Bu kadar ruhsuz futbol oynayan bir Denizlispor takımı daha hatırlamıyorum. Kappel ‘benim sahada ne işim var’ der gibi. Keremcan bildiğimiz hatalarla devam ediyor. Yasin Ozan’ı gece gündüz eleştirdik. Eze bırakın gol atmayı, geldi geleli kaleye kaç şut çekti merak içindeyim. Bu kadar kötü futbolcu ve oyunu bir arada görünce hocalara haksızlık yapıldığını düşünmeye başladım. Futboldan insanı soğutan bu oyuncuların sıcak bir yerleri var. O da cepleri! Ligde birçok takımın oyuncusu alacakları konusunda büyük sıkıntı yaşarken, Denizlisporlu oyuncuların ‘bildiğimiz kadarıyla’ ödemeleri yapılmakta.

Parayla saadet olmuyor atasözünün ne kadar gerçek ve hayattan olduğunu bizlere gösteren oyunculara teşekkürlerimizle…