EMRAH VAROL, "DÖRT DÖRTLÜK HOROZ"

Maçın skoruna bakıp da bu başlığı attığımı zannetmeyin sakın. Denizlispor Yücel İldiz liderliğinde çıktığı son 3 maçta adeta başka bir takım havasında sahaya çıkıyor. Tıpkı başlıktaki gibi dört dörtlük futbol oynuyor ve çok gol atıyor.


Adanaspor, son haftaların çıkıştaki takımıydı ancak Denizlispor karşısında hiçbir varlık gösteremedi. Yediğimiz iki yan top golünü ise nazarlık olarak takıp, bu konuda daha fazla çalışılırsa bu hataların da giderileceğini düşünüyorum.


Mehmet Akyüz’e ise parantez değil özel bir yazı yazmak gerek. Her golde onun parmağı var nerdeyse. Özellikle Burak Çalık’a attırdığı 3.golde verdiği muhteşem pas Süper Lig’deki birçok golcünün veremeyeceği güzellikteydi. Sadece gol atıp asist de yapmadı Mehmet Akyüz. Takımın saha içindeki komutanı adeta. Tecrübesiyle bir takımı sırtlıyor ve kredisi her geçen gün çoğalıyor.


Denizlispor başkanlığına gelen Ali Çetin’in açıklamalarının da futbolcular üzerinde olumlu bir hava estirdiği kesin. Ödemeler konusunda hassas davranan Ali Çetin’in, ödemelerin yapılacağı ve primlerde artış olacağı açıklamaları takımın havasını iyice yükseltti. Bu galibiyet serisi böyle devam ettiği sürece yakında Denizlispor tribünlerinden ‘Ali Çetin Başkan, Denizli Şampiyon’ nidaları yükselebilir.


Taraftara da özel sayfa açmak lazım. 12.adam görevini her geçen hafta daha iyi yapıyor. Tribünlerde artık Süper Lig konuşulmaya başlandı. Bu hava şehre de yayılırsa Süper Lig NEDEN OLMASIN!